Szkolenia ppoż

Szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej są integralną częścią szkoleń wstępnych i okresowych w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, niestety też są traktowane „po macoszemu” przez wykładowców oraz co gorsza niekiedy przez samych pracodawców.
W ICEC działamy w taki sposób, aby szkolenie było interesujące i angażujące dla słuchacza oraz atrakcyjne dla pracodawcy zamawiającego usługę. W trakcie szkolenia zwracamy dużą uwagę na środowisko zakładu pracy, dla którego odbywa się szkolenie oraz potencjalne zagrożenia mogące stanowić zagrożenie dla życia, zdrowia oraz mienia.

Czytaj dalej

Każde szkolenie ppoż jest poprzedzone dokonaniem analizy zagrożeń na omawianym terenie oraz zdarzeniami, które miały miejsce w ostatnim czasie, (jeżeli takowe wystąpiły). Następnie przechodzimy do opracowania hipotetycznych scenariuszy, które są możliwe na danym obszarze, po opracowaniu scenariuszy zdarzeń dokonujemy przygotowania do zajęć oraz formy przekazania wyników przeprowadzonej analizy (omówienie teoretyczne bądź pozoracja).

W trakcie zajęć jesteśmy nastawieni na współpracę instruktora z grupą szkoleniową, dlatego też nie mamy jednego „sztywnego” schematu szkolenia.

Instrukcja PPOŻ

Użytkownicy obiektów użyteczności publicznej oraz budynków mieszkalnych, zakładów produkcyjnych, budynków inwentarskich i magazynów obowiązani są do opracowania i wdrożenia instrukcji bezpieczeństwa pożarowego.

Czytaj dalej

Wierzymy, że szkolenia z BHP i Ochrony Przeciwpożarowej oraz kurs pierwszej pomocy nie muszą być nudne. Gwarantujemy, że nasi słuchacze wyjdą ze szkolenia bogatsi o wiedzę teoretyczną i praktyczną, którą będą chętni podzielić się ze swoimi rodzinami i znajomymi.  Dla każdego naszego słuchacza udostępniamy dodatkowe materiały mając na celu jak największe propagowanie zasad bezpiecznej pracy, świadomości o potrzebie udzielania pierwszej pomocy oraz zachowania się w przypadku pożarów bądź innych miejscowych zagrożeń.

Z nami macie Państwo pewność, że Wasi pracownicy będą bardziej świadomi jeżeli chodzi o konieczność wzajemnej pomocy w sytuacjach zagrożenia, co dodatkowo wpłynie na pogłębienie stosunków koleżeńskich, gdyż powiedzmy sobie szczerze: Czy można działać w danej grupie społecznej bez poczucia bezpieczeństwa?

Przegląd i serwis sprzętu gaśniczego

Sprzęt gaśniczy znajdujący się na terenie zakładu pracy podlega okresowym kontrolom mającym wykazać jego sprawność działania, jesteśmy w stanie podjąć się okresowym przeglądom stanu sprzętu gaśniczego.

Służymy też poradą w zakresie doboru wymaganego sprzętu gaśniczego w przedsiębiorstwie w taki sposób aby był on jak najbardziej dostosowany do potrzeb oraz opłacał się pod względem finansowym.

Nadzór ppoż

Przekaż nam swoje obowiązki z zakresu ochrony przeciwpożarowej
Indywidualne podejście.

Gru
15
sob
Szkolenie Pierwszej Pomocy Warszawa – Podstawowa 110zł
Gru 15@10:00 – 16:00
Szkolenie Pierwszej Pomocy Warszawa - Podstawowa 110zł @ Warszawa | mazowieckie | Polska

Kurs pierwszej pomocy Warszawa – w dniu 15.12.2018r w godzinach 10.00-16.00

 

Zajęcia odbędą się w sali szkoleniowej (nr 19 – parter) zlokalizowanej w Liceum Ogólnokształcącym im. Staszica przy ulicy Nowowiejska 37A, 02-010 Warszawa, Polska.Zarezerwuj miejsce!

Jak zapisać się na kurs?

1. Wybierz wariant kursu pierwszej pomocy.
2. Wypełnij formularz znajdujący się poniżej.

3. Na podany adres mailowy otrzymasz informację dotyczącą formy płatności.

[contact-form-7 id=”51477″ title=”Rezerwacja miejsc na kursie pierwszej pomocy w Lipcu 2018″]


Szanowni Państwo,

Tylko kilka kroków dzieli was od zapisu na Kurs Pierwszej Pomocy Warszawa. Pokrótce pozwolimy sobie opisać naszą ofertę.

Dla kogo? – dla wszystkich, serdecznie zapraszamy całe rodziny, grupy znajomych, współpracowników. Każdą osobą przy której chciałbyś się czuć bezpiecznie oraz chciałbyś aby ona czuła ten sam stan do Twojej osoby

Kto prowadzi? – Szkolenia z pierwszej pomocy w ICEC są prowadzone przez Ratowników Medycznych posiadających doświadczenia w Państwowym Systemie Ratownictwa Medycznego oraz w Straży Pożarnej. Każdy z naszych instruktorów jest zobowiązany posiadać ze sobą w trakcie zajęć dyplom potwierdzający jego kwalifikacje zawodowe ( z możliwością wglądu )

Czas szkolenia? – zajęcia rozpoczynają się o godzinie 10.00 a trwają do 16.00 ( w sytuacji dużego zaangażowania grupy możliwość wydłużenia czasu zajęć – ale w tym wypadku zostawiamy wolną rękę instruktorowi ;))

Co zabrać ze sobą na zajęcia? – pozytywne nastawienie 🙂 oraz zalecamy luźne, wygodne ubrania. – długopis, materiały piśmiennicze.

Co po szkoleniu? – po szkoleniu otrzymasz od nas w zależności od wybranego pakietu:

  • Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w kursie pierwszej pomocy,
  • Mini apteczkę do udzielania pierwszej pomocy w formie breloczka,
  • Broszurę informacyjną w której krok po kroku będzie opisana procedura udzielania pierwszej pomocy,
  • Kartę ICE ( In Case Of Emergency – w nagłym wypadku ) na której będzie można umieścić adnotacje istotne dla służb ratunkowych dotyczące naszego bieżącego stanu zdrowia oraz listę osób które mają być poinformowane o zaistniałym zdarzeniu.
  • Kupon rabatowy na kolejne zajęcia z pierwszej pomocy do zrealizowania w przeciągu trzech miesięcy od momentu wydania, z kuponem rabatowym można po raz kolejny zapisać się na szkolenie z pierwszej pomocy bądź podarować komuś kto wyraziłby zainteresowanie takimi zajęciami.

W razie pytań odnośnie – kurs z pierwszej pomocy Warszawa – prosimy o niezwłoczny kontakt:
tel: 696 182 017
email: kontakt@icec.pl
Zapraszamy serdecznie, Grupa ICEC