Szkolenia BHP

Szkolenie okresowe BHP

Szkolenie wstępne BHP

Gwarantujemy sprawną realizację szkoleń, doświadczeni wykładowcy.

Czytaj dalej
Świadczymy usługi z zakresu szkoleń wstępnych i okresowych BHP.

Każdy pracownik niezależnie od zajmowanego stanowiska musi posiadać odpowiednią wiedzę z przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy potwierdzoną egzaminem z dziedziny BHP aby mógł zostać dopuszczony do pracy. W związku z wymogiem ustawowym pracodawca jest zobowiązany do zapewnienia każdemu pracownikowi przeszkolenia z zakresu BHP. Jest to wymóg prawny, jednakże to nie tylko obowiązek prawny, budowanie bezpiecznego środowiska pracy jest obowiązkiem każdego i nie powinno o tym stanowić prawo lecz świadomość każdego z osobna. Zarówno pracodawca jak i pracownik powinni być świadomi tego jakie zagrożenia mogą ich spotkać na danym terenie oraz konkretnym stanowisku pracy.

 Niedopełnienie obowiązku przeszkolenia pracownika oznacza że pracodawca bierze na siebie odpowiedzialność za ewentualne wypadki przy pracy.

ICEC ułatwia wypełnienie przez pracodawcę obowiązku szkoleniowego w zakresie BHP. Po naszym szkoleniu pracownicy będą świadomi tego jakie mogą ich spotkać zagrożenia oraz jak przeciwdziałać wypadkom przy pracy i ewentualnym zagrożeniom.

Szczególny nacisk kładziemy na tematykę udzielania pierwszej pomocy oraz przeszkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej tak aby w jak największym stopniu choronić zdrowie i życie Państwa pracowników.

Outsourcing BHP

Możecie nam Państwo powierzyć pełnienie usług służby BHP.

Macie wtedy Państwo pewność iż wszystkie sprawy związane z BHP zostaną przez nas załatwione niezależnie od tego czy dokumentację trzeba będzie tworzyć od zera. Podpisujemy przejżyste umowy z okresem wypowiedzenia 1 miesiąc, nie musicie się Państwo martwić o urlopy bądź zwolnienia lekarskie gdyż ICEC jest do Państwa dyspozycji prze 24 godziny na dobę.

 

Procedury powypadkowe BHP

Jeśli w zakładzie pracy miało miejsce zdarzenie, w wyniku którego pracownik doznał urazu lub zmarł, rolą pracodawcy jest ustalenie jego okoliczności i kwalifikacja wypadku. Nawet w najlepiej wyposażonej i zabezpieczonej firmie może się zdarzyć wypadek przy pracy. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego za I – III kwartał 2016 r., liczba wypadków przy pracy wyniosła 55 730, w tym 132 osoby uległy wypadkom ze skutkiem śmiertelnym. Pracodawca musi być na takie okoliczności przygotowany.

W razie wypadku ma obowiązek podjąć niezbędne działania eliminujące lub ograniczające zagrożenie, zapewnić udzielenie pierwszej pomocy, ustalić okoliczności i przyczyny wypadku oraz zastosować odpowiednie środki zaradcze na przyszłość. Tak stanowi art. 234 kodeksu pracy.

W sytuacji wystąpienia wypadku przy pracy jesteśmy w stanie poprowadzić całą procedurę.

 

Ocena ryzyka zawodowego

Ocena ryzyka zawodowego polega na systematycznym badaniu wszystkich aspektów pracy, które jest przeprowadzane w celu stwierdzenia, jakie zagrożenia w środowisku pracy mogą być powodem urazu lub pogorszenia się stanu zdrowia pracownika i czy zagrożenia te można wyeliminować, a jeżeli nie – jakie działania należy podjąć w celu ograniczenia ryzyka zawodowego związanego z tymi zagrożeniami.

Prawidłowo przeprowadzona ocena ryzyka zawodowego powinna zapobiegać szkodliwym skutkom zagrożeń występujących w środowisku pracy.

Gru
15
sob
Szkolenie Pierwszej Pomocy Warszawa – Podstawowa 110zł
Gru 15@10:00 – 16:00
Szkolenie Pierwszej Pomocy Warszawa - Podstawowa 110zł @ Warszawa | mazowieckie | Polska

Kurs pierwszej pomocy Warszawa – w dniu 15.12.2018r w godzinach 10.00-16.00

 

Zajęcia odbędą się w sali szkoleniowej (nr 19 – parter) zlokalizowanej w Liceum Ogólnokształcącym im. Staszica przy ulicy Nowowiejska 37A, 02-010 Warszawa, Polska.Zarezerwuj miejsce!

Jak zapisać się na kurs?

1. Wybierz wariant kursu pierwszej pomocy.
2. Wypełnij formularz znajdujący się poniżej.

3. Na podany adres mailowy otrzymasz informację dotyczącą formy płatności.

[contact-form-7 id=”51477″ title=”Rezerwacja miejsc na kursie pierwszej pomocy w Lipcu 2018″]


Szanowni Państwo,

Tylko kilka kroków dzieli was od zapisu na Kurs Pierwszej Pomocy Warszawa. Pokrótce pozwolimy sobie opisać naszą ofertę.

Dla kogo? – dla wszystkich, serdecznie zapraszamy całe rodziny, grupy znajomych, współpracowników. Każdą osobą przy której chciałbyś się czuć bezpiecznie oraz chciałbyś aby ona czuła ten sam stan do Twojej osoby

Kto prowadzi? – Szkolenia z pierwszej pomocy w ICEC są prowadzone przez Ratowników Medycznych posiadających doświadczenia w Państwowym Systemie Ratownictwa Medycznego oraz w Straży Pożarnej. Każdy z naszych instruktorów jest zobowiązany posiadać ze sobą w trakcie zajęć dyplom potwierdzający jego kwalifikacje zawodowe ( z możliwością wglądu )

Czas szkolenia? – zajęcia rozpoczynają się o godzinie 10.00 a trwają do 16.00 ( w sytuacji dużego zaangażowania grupy możliwość wydłużenia czasu zajęć – ale w tym wypadku zostawiamy wolną rękę instruktorowi ;))

Co zabrać ze sobą na zajęcia? – pozytywne nastawienie 🙂 oraz zalecamy luźne, wygodne ubrania. – długopis, materiały piśmiennicze.

Co po szkoleniu? – po szkoleniu otrzymasz od nas w zależności od wybranego pakietu:

  • Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w kursie pierwszej pomocy,
  • Mini apteczkę do udzielania pierwszej pomocy w formie breloczka,
  • Broszurę informacyjną w której krok po kroku będzie opisana procedura udzielania pierwszej pomocy,
  • Kartę ICE ( In Case Of Emergency – w nagłym wypadku ) na której będzie można umieścić adnotacje istotne dla służb ratunkowych dotyczące naszego bieżącego stanu zdrowia oraz listę osób które mają być poinformowane o zaistniałym zdarzeniu.
  • Kupon rabatowy na kolejne zajęcia z pierwszej pomocy do zrealizowania w przeciągu trzech miesięcy od momentu wydania, z kuponem rabatowym można po raz kolejny zapisać się na szkolenie z pierwszej pomocy bądź podarować komuś kto wyraziłby zainteresowanie takimi zajęciami.

W razie pytań odnośnie – kurs z pierwszej pomocy Warszawa – prosimy o niezwłoczny kontakt:
tel: 696 182 017
email: kontakt@icec.pl
Zapraszamy serdecznie, Grupa ICEC