Apteczka w formie breloczka

Rozmiar apteczki: 125 x 100 x 10 mm pozwala na to aby mieć ją w każdej sytuacji w której się znajdujemy. Los niestety bywa zaskakujący więc nigdy nie wiemy kiedy taka mini apteczka w formie breloczka może się nam przydać aby podjąć działania mające na celu ratowanie życia ludzkiego. Wyposażenie jest dostosowane do tego abyśmy mogli w każdej chwili bez oporów o własne bezpieczeństwo przejść do Resuscytacji krążeniowo oddechowej.

 

Skład apteczki: w formie breloczka

  • 1 szt. Ustnik do sztucznego oddychania
  • 4 szt. Rękawice winylowe
  • 1 szt. Chusteczka alkoholowa do przecierania okolic zranienia

Gdzie kupić?

Apteczka w formie breloczka można uzyskać w cenie kursu pierwszej pomocy organizowanym przez ICEC Group. Bądź w drugim wariancie gdzie otrzymacie od nas Państwo apteczkę w formie breloczka oraz apteczkę pierwszej pomocy zgodną z normą DIN 13164.

Apteczkę można oczywiście zakupić w różnego rodzaju hipermarketach i sklepach motoryzacyjnych, jednakże aby apteczka spełniała swoją funkcję w pełni należy upewnić się, iż termin ważności wkładów opatrunkowych ( jałowych ) jeszcze nie upłyną.

Breloczek pierwszej pomocy jako gadżet promocyjny ?

Czemu nie ?! Jeżeli prowadzisz swoją działalność i chcesz wyposażyć swoich pracowników w taki gadżet, skontaktuj się z nami. Doradzimy w zakresie organizacji akcji promocyjnej!